Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /views/functions/banery-lewa-kolumna.php on line 3

Regulamin newslettera

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newslettera udostępnianego przez Muzeum Sztuki w Łodzi

  1. Newsletter jest wysyłany na podany przez subskrybenta adres poczty elektronicznej i zawiera informacje związane z aktualną działalnością Muzeum Sztuki w Łodzi – w tym wernisaże wystaw, działania edukacyjne, wykłady, projekcje kina ms itd.
  2. Otrzymywanie newslettera jest bezpłatne, newsletter wysyłany jest zazwyczaj raz w tygodniu
  3. Zarejestrowany użytkownik w każdej chwili może dokonać zmiany adresu mailowego bądź zrezygnować z subskrypcji, wysyłając wiadomość na adres newsletter@msl.org.pl
  4. Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z obsługą newslettera
  5. Muzeum Sztuki w Łodzi nie udostępnia adresów subskrybentów osobom trzecim 
  6. Muzeum Sztuki w Łodzi zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu oraz częstotliwość wysyłania wiadomości w zależności od ilości wydarzeń w danym tygodniu.
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.